Strona 528 - Przedszkole Miejskie Nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi "Leśna Kraina" w Ostrołęce.

Dnia 20 września 2019 roku przedszkolaki z grupy JEŻYKI  miały możliwość dobrze bawić się z okazji swojego święta. Cała grupa wzięła bowiem udział w turnieju kulinarnym  „MasterChef JUNIOR”. Dzieci pokazały swój talent kulinarny i stworzyły przesłodkie desery, które zostały poddane ocenie JURY. Przedszkolaki miały swoje fartuszki i miejsce do pracy. Wszyscy zostali nagrodzeni medalami za wykonanie artystycznych pyszności. Pani Dyrektor Krystyna Kwiatkowska i Pani Wicedyrektor Monika Adamowska pogratulowały dzieciom wspaniałego talentu kulinarnego i podarowały całej grupie upominki oraz ciekawą grę edukacyjną.