Strona 520 - Przedszkole Miejskie Nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi "Leśna Kraina" w Ostrołęce.

Dnia 28 czerwca 2019 roku dyrekcja przedszkola, rodzice oraz dzieci z grupy JEŻYKI wraz z wychowawcami spotkali się w restauracji „Zaczarowana dorożka”. Powodem spotkania było podsumowanie innowacji pedagogicznej prowadzonej w grupie JEŻYKI pod hasłem, „Przedszkolak-  Patriotą”. Atmosfera podczas spotkania była bardzo przyjemna, wszyscy mieli okazję do wspominania ostatnich czterech lat pobytu w przedszkolu, była smaczna pizza i słodkie napoje. Oprócz tego przedszkolaki uczestniczyły w warsztatach rękodzieła, prowadzonych przez właściciela restauracji- pana Baczewskiego. Szkoda, że nasze JEŻYKI zakończyły już swoją przygodę z przedszkolem. Mamy jednak nadzieję, że pobyt w szkole będzie dla nich doświadczeniem równie ciekawym i przynoszącym wiele radości. Powodzenia!!!