Strona 511 - Przedszkole Miejskie Nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi "Leśna Kraina" w Ostrołęce.

Dnia 18 czerwca 2019 roku w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019 w starszych grupach. W tym wyjątkowym dniu żegnaliśmy dzieci 6- letnie z grupy BIEDRONKI  i JEŻYKI, które we wrześniu rozpoczną naukę w szkole podstawowej. Z tej okazji odbyła się uroczysta akademia artystyczna, podczas której przedszkolaki z grupy MOTYLKI zatańczyły „Poloneza”, a BIEDRONKI  i JEŻYKI miały możliwość zaprezentowania swoich zdolności tanecznych, wokalnych i recytatorskich podczas prezentacji wierszy, piosenek i ciekawych układów tanecznych. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Dyrektor Przedszkola- Pani Krystyna Kwiatkowska w swoim wystąpieniu gorąco podziękowała wszystkim dzieciom, rodzicom i sponsorom za aktywne uczestnictwo w życiu naszego przedszkola. Najstarsze przedszkolaki, które niebawem opuszczą mury „Leśnej Krainy” również dziękowały kolegom i koleżankom oraz pracownikom przedszkola za mile spędzone tu chwile. Każdy z nich na pamiątkę pobytu w „Leśnej Krainie” otrzymał dyplom ukończenia przedszkola oraz książkę z życzeniami sukcesów w szkole i w życiu, ufundowane przez Radę Rodziców.
Dziękujemy wszystkim, którzy zaszczycili nas swoją obecnością w tak ważnym dniu. Cieszymy się, że występy naszych przedszkolaków wywołały uśmiech na twarzy i radość w sercu naszych gości.