Strona 503 - Przedszkole Miejskie Nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi "Leśna Kraina" w Ostrołęce.

Dnia 31 maja 2019 roku w grupie KRASNOLUDKI odbyły się  zajęcia na temat przestrzegania zasad bezpieczeństwa i dobrego wychowania w codziennym życiu, w których uczestniczyły również przedszkolaki z grupy MUCHOMORKI.  Punktem kulminacyjnym zajęć była prelekcja filmów edukacyjnych pt.: „Bezpieczne zachowania” i „Dobre wychowanie”. Przedszkolaki dowiedziały się, jak należy reagować w sytuacjach zagrażających zdrowiu lub życiu. Ponadto dowiedziały się, co to znaczy tzw.: dobre wychowanie. Po obejrzeniu filmów odbyła się krótka rozmowa na temat ich treści, podczas której przedszkolaki bardzo chętnie udzielały odpowiedzi na zadawane pytania. Mamy nadzieję, że wiedza, którą zdobyli mali bywalcy „Leśnej Krainy” podczas zajęć, na długo pozostanie w ich pamięci.