Strona 492 - Przedszkole Miejskie Nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi "Leśna Kraina" w Ostrołęce.

Dnia 29 maja 2019 roku przedszkolaki z najmłodszych grup przedszkolnych wraz z opiekunami wybrały się na wycieczkę do Ostrołęki. W ramach wyjazdu oglądały spektakl teatralny w OCK pt:.  „Zośka, piraci i wielka draka” . Kolejnym punktem programu wycieczki była wizyta w sali zabaw „Morska kraina”, gdzie przedszkolaki  dały upust swojej energii podczas zabaw w basenie z piłeczkami, wspinaczki, zjeżdżaniu ze zjeżdżalni. Oprócz tego wzięły udział w warsztatach prowadzonych przez animatora. Wszyscy chętnie uczestniczyli w zabawach. Wycieczka do Ostrołęki dostarczyła najmłodszym przedszkolakom niezapomnianych wrażeń. Wszyscy z uśmiechem na twarzy powrócili do przedszkola.