Strona 490 - Przedszkole Miejskie Nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi "Leśna Kraina" w Ostrołęce.

Dnia 30 maja 2019 roku przedszkolaki z grupy KRASNOLUDKI uczestniczyły w zajęciach czytelniczych „Poczytaj mi bajkę”, realizowanych w ramach innowacji  pedagogicznej „Uczę się nazywać świat”. Wielką atrakcją dla dzieci był fakt, iż zajęcia te odbywały się w ogrodzie przedszkolnym. W związku ze zbliżającym się „Dniem rodziny”, przedszkolaki wysłuchały bajki  o pomaganiu innym i szacunku dla starszych, pt.; „Brat i siostra”. Po krótkiej rozmowie na temat utworu przyszedł czas na kolorowanie obrazka przedstawiającego rodzinę. Przedszkolaki z wielkim entuzjazmem wykonały zadanie. Niebawem „Krasnoludki” ponownie zasiądą w altance, gdyż zajęcia na świeżym powietrzu sprawiają dużo przyjemności najmłodszym.