Strona 483 - Przedszkole Miejskie Nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi "Leśna Kraina" w Ostrołęce.

Dnia 14 maja 2019 roku w OCK Klub „OCZKO” odbył się  Miedzyprzedszkolny Konkurs Recytatorski pod hasłem: „Kim będę, gdy dorosnę”, którego organizatorem było Przedszkole Miejskie Nr 1 „Kraina Uśmiechu” w Ostrołęce. Nasze przedszkole reprezentowały następujące dzieci: Zuzia z grupy „Muchomorki” recytując wiersz „Nauczycielką będę” E. Buczyńskiej; Wiktoria z grupy „Sówki” oraz Jakub z grupy „Biedronki”.
Wszystkie dzieci za swój piękny występ otrzymały dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Cała społeczność „Leśnej Krainy” dumna jest z talentów i osiągnięć naszych wspaniałych artystów.