Strona 482 - Przedszkole Miejskie Nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi "Leśna Kraina" w Ostrołęce.

Dnia 8 maja 2019 roku wszystkie grupy przedszkolne uczestniczyły w spotkaniu "Bezpiecznie nad wodą" - zorganizowanym przez LUPUS Agencję szkolno-przedszkolną. Program edukacyjny miał na celu przypomnieć dzieciom zasady bezpiecznych zabaw podczas wakacji spędzanych nad wodą oraz zapoznać je z zagrożeniami, jakie mogą przydarzyć się podczas takiego wypoczynku . Przedszkolaki brały czynny udział w spotkaniu. Na zakończenie warsztatów odbyła się sesja fotograficzna, podczas której przedszkolaki miały okazję wcielania się w role ratowników wodnych i pozowania w  strojach do zdjęć.