Strona 481 - Przedszkole Miejskie Nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi "Leśna Kraina" w Ostrołęce.

Dnia 16 maja 2019 roku pięcioro 6- latków z  naszego przedszkola wraz z opiekunami uczestniczyło w VII Międzyprzedszkolnej Spartakiadzie Sportowo- Ekologicznej w PM Nr 18. Dzieci brały udział w konkurencjach sportowych, odpowiadały na zagadki oraz prezentowały modę ekologiczną podczas pokazu pod hasłem „Bezpieczne siaciaki- bezpieczny internet”. Podczas tego wydarzenia przedszkolaki uczyły się zasad zdrowej rywalizacji, miały także możliwość zaprezentowania swoich umiejętności sportowych. Udział w Spartakiadzie dostarczył dzieciom mnóstwa niezapomnianych wrażeń  i zapewne na długo pozostanie w ich pamięci jako bardzo miłe wspomnienie z pobytu w przedszkolu.