Strona 476 - Przedszkole Miejskie Nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi "Leśna Kraina" w Ostrołęce.

Dnia 9 maja 2019 roku odbyły się grupowe zajęcia z dogoterapii. Na początku spotkania dzieci przywitały się z Bronią, a następnie każde z nich wydało zwierzęciu inną komendę, np.: siad, podaj łapę, po czym podarowały pieskowi należną nagrodę. Pani Justyna, opiekunka Broni przygotowała zabawę dotyczącą nauki różnych zmysłów występujących u człowieka i psa. Dzieci chętnie odpowiadały na pytania i układały obrazki do odpowiednich kolumn, odróżniając te narządy zmysłów, które należą do zwierząt i te które występują              u ludzi.