Strona 475 - Przedszkole Miejskie Nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi "Leśna Kraina" w Ostrołęce.

Dnia 7 maja 2019 roku w Ostrołęckim Centrum Kultury odbyło się rozstrzygnięcie VII Edycji Międzyprzedszkolnego Konkursu Literackiego pod hasłem „O czym marzą dzieci?”, zorganizowanego przez PM Nr 16 w Ostrołęce. W konkursie nasze przedszkole reprezentowali: Lena J z grupy BIEDRONKI, Oliwia P., Natasza R., Julia K. i Dominik K. z grupy JEŻYKI. Wszystkie wiersze zgłoszone do konkursu zostały wydane w formie ilustrowanej książeczki. Za udział w konkursie każdy przedszkolak otrzymał nagrodę rzeczową oraz dyplom. Gratulujemy!!!