Strona 470 - Przedszkole Miejskie Nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi "Leśna Kraina" w Ostrołęce.

Dnia 19 kwietnia 2019 roku w grupie MUCHOMORKI odbyły się zajęcia pod hasłem „Wielkanocne inspiracje”, podczas których dzieci poszerzyły swoje wiadomości na temat tradycji i zwyczajów związanych ze świętami wielkanocnymi na Kurpiach. Przedszkolaki wykonały piękne wielkanocne stroiki z wcześniej założonych małych ogródków w szklanych słoiczkach, które będą ozdobą świątecznego stołu w ich domach. Wykonały również piękne prace plastyczne (symbole świąt wielkanocnych)., wykorzystując różne materiały i techniki plastyczne, które mogła podziwiać społeczność przedszkola na wystawie w holu przedszkola. Dzieci wykazały się dużą pomysłowością i zaangażowaniem przy wykonywanych pracach.