Strona 467 - Przedszkole Miejskie Nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi "Leśna Kraina" w Ostrołęce.

Dnia 30 kwietnia 2019 roku przedszkolaki z grupy MOTYLKI wzięły się za wiosenne porządki w ogródku przedszkolnym. Z wielką ochotą i entuzjazmem zabrały się do pielenia, spulchniania ziemi i zagrabiania swojego zagoniku. W ogródku zostały posadzone ziarenka  dyni, marchewki i rzodkiewki. Przedszkolaki zadbały też o to, aby nie zabrakło kwiatów. W niedługim czasie wyrosną nagietki, maciejka i goździki. Na koniec wszystkie dzieci obficie podlały ogródek.