Strona 466 - Przedszkole Miejskie Nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi "Leśna Kraina" w Ostrołęce.

Dnia 29 kwietnia 2019 roku dzieci z grupy „BIEDRONKI” prowadziły  wiosenne prace porządkowo-pielęgnacyjne w ogrodzie przedszkolnym , przygotowywały grządki, sadziły rośliny cebulowe oraz siały nasiona warzyw.  Przedszkolaki tworzyły swój własny ogródek z ogromną ochotą i zaangażowaniem. Na naszym poletku pojawiły się m.in. szczypior, pietruszka, sałata , rzodkiewka, marchew, buraki , szpinak i cukinia.
Zajęcia w ogrodzie odbyły się w ramach realizacji innowacji pedagogicznej „Przedszkolak z 5 wie jak zdrowo odżywiać się”.