Strona 465 - Przedszkole Miejskie Nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi "Leśna Kraina" w Ostrołęce.

Dnia 25 kwietnia 2019 roku w ramach realizacji innowacji pedagogicznej „PRZEDSZKOLAK Z 5 WIE, JAK ZDROWO ODŻYWIAĆ SIĘ” w grupie BIEDRONKI odbyły się zajęcia dotyczące zbierania i segregowania śmieci. Dzieci dowiedziały się, że o środowisko należy dbać i jak ważne jest segregowanie śmieci. Przedszkolaki poznały kolory pojemników, do których należy wrzucać odpady. Następnie wszystkie dzieci otrzymały rękawiczki. Zbierały i segregowały śmieci w ogrodzie oraz teren wokół  przedszkola. Bardzo zaangażowały się w tę akcję i dokładnie wykonywały swoje zadania.