Strona 463 - Przedszkole Miejskie Nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi "Leśna Kraina" w Ostrołęce.

Dnia 25 kwietnia 2019 roku przedszkolaki z grupy KRASNOLUDKI uczestniczyły w kolejnych zajęciach czytelniczych pod hasłem „Poczytaj mi bajkę”, realizowanych w ramach innowacji „Uczę się nazywać świat”. Podczas spotkania z literaturą maluchy z uwagą  wysłuchały bajki pt: „Bocian i żaba”. Dzieci                          udzielały odpowiedzi na pytania dotyczące treści utworu, wysuwały wnioski.  Następnie każdy przedszkolak otrzymał obrazek przedstawiający bohaterkę utworu- żabę, który mógł pokolorować,                    rozciąć na 4 elementy i ułożyć z niego puzzle. KRASNOLUDKI wykazały się wielką pracowitością                                        i z zaangażowaniem wykonały wszystkie zadania.