Strona 448 - Przedszkole Miejskie Nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi "Leśna Kraina" w Ostrołęce.

Dnia 27 marca 2019 roku w Szkole Podstawowej Nr 2 w Ostrołęce zorganizowano „Przedszkoladę” dla przyszłych uczniów w/w szkoły. Wszyscy mogli wziąć udział w grach i zabawach integracyjnych oraz bardzo ciekawych eksperymentach chemicznych. Naszym przedszkolakom towarzyszyli koledzy i koleżanki z innych przedszkoli- PM Nr 7, 8, 13 oraz Punktu przedszkolnego „Jaś i Małgosia”. Wspólna zabawa zostanie na długo w pamięci naszych wychowanków i zapewne po wakacjach z radością przekroczą oni próg SP Nr 2. Z całego serca im tego życzymy!!!