Strona 441 - Przedszkole Miejskie Nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi "Leśna Kraina" w Ostrołęce.

Dnia 22 marca 2019 roku nastąpiło rozstrzygnięcie międzyprzedszkolnego konkursu plastycznego pod hasłem  „Ostrołęka- tu mieszkam”, zorganizowanego przez Centrum Edukacji Regionalnej „Kurpik”, działającego przy PM Nr 17 „Kraina Misiów”. Celem konkursu było wzmacnianie wśród dzieci przywiązania do swojego miasta oraz rozwijanie fantazji, wyobraźni i kreatywności u przedszkolaków. Dzieci pod kierunkiem swoich nauczycielek przygotowały piękne prace plastyczne, które zostały ocenione i nagrodzone przez jury. Nasze przedszkole reprezentowało w konkursie dwoje dzieci: Hania O. z grupy KRASNOLUDKI oraz Adam K. z grupy MUCHOMORKI. Gratulujemy dzieciom odwagi, zdolności manualnych i nagród zdobytych w konkursie.