Strona 439 - Przedszkole Miejskie Nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi "Leśna Kraina" w Ostrołęce.

Dnia 21 marca 2019 roku wszystkie przedszkolaki z „Leśnej Krainy” uroczyście powitały nową porę roku- wiosnę. Tego dnia towarzyszyły wszystkim wiosenne barwy - kolor żółty i zielony. W poszczególnych grupach odbywały się zabawy taneczne, badawcze lub plastyczne. Następnie wszyscy udaliśmy się do ogrodu przedszkolnego, gdzie pożegnaliśmy Marzannę a powitaliśmy Panią Wiosnę. Na tę okazję przedszkolaki zaśpiewały piosenkę o nowej porze roku i zatańczyły, tworząc barwny korowód. Wszędzie wokoło zrobiło się zielono, a słońce zaczęło świecić mocniej. Bardzo cieszymy się, że Wiosna zawitała już do nas. Mamy nadzieję, że Zimę zobaczymy dopiero za rok.