Strona 427 - Przedszkole Miejskie Nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi "Leśna Kraina" w Ostrołęce.

Dnia 15 marca 2019 roku dzieci w grupy MOTYLKI uczestniczyły po raz kolejny w zajęciach z innowacji pedagogicznej „MATEMATYKA NA WESOŁO”. Poprzez zabawę przedszkolaki utrwalały znajomość cyfr w przedziale od 0 do 10 oraz umiejętność dodawania i odejmowania w zakresie 10. Dzieci udowodniły, że potrafią przeliczać na konkretach (np.: liczenie pasażerów autobusu) i odróżniać błędne liczenie od poprawnego. Zajęcia cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród przedszkolaków.