Strona 426 - Przedszkole Miejskie Nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi "Leśna Kraina" w Ostrołęce.

Dnia 7 marca 2019 roku w grupie SÓWKI odbyły się zajęcia pt: „Egzotyczne sylaby”, będące kontynuacją zajęć o charakterze przyrodniczym. Nauka czytania metodą sylabową była wpleciona w nabywanie wiedzy o zwierzętach i ich środowisku. Dzieci chętnie wcielały się w różne zachowania zwierząt, naśladowały język zwierzęcy, który w większości składa się z kombinacji różnych sylab. Chętnie powtarzały onomatopeje, szukały zestawień takich samych dwuliterowych grafemów. Zajęcia odbyły się w ramach realizacji innowacji pedagogicznej KOCHAM CZYTAĆ.