Strona 421 - Przedszkole Miejskie Nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi "Leśna Kraina" w Ostrołęce.

„Dzień Kobiet, dzień Kobiet, niech każdy się dowie, że dzisiaj święto dziewczynek…” 8 marca obchodzą swoje święto wszystkie kobiety, zarówno te duże, jak i małe. W tym szczególnym dniu dzieci z grupy SÓWKI przygotowały pyszne desery z galaretki, bitej śmietany, owoców i ruszyły z życzeniami dla dziewczynek i pań pracujących w naszym przedszkolu. Składały życzenia i zapraszały do degustacji deserów. Nie obyło się bez cukierków i drobnych upominków dla dziewczynek. Uśmiechnięte buzie przedszkolaków, a zwłaszcza dziewczynek świadczyły o miło spędzonym czasie.