Strona 420 - Przedszkole Miejskie Nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi "Leśna Kraina" w Ostrołęce.

Dnia 8 marca 2019 roku przedszkolaki z Leśnej Krainy świętowały bardzo ważny dzień w roku- Dzień Kobiet. Z tej okazji chłopcy przygotowali dla swoich koleżanek piękne laurki, nie obyło się również bez kolorowych kwiatów i życzeń.  Po wspólnych tańcach i zabawie przy muzyce, przedszkolaki zasiadły do słodkiego poczęstunku. Z okazji tak ważnego święta, życzymy wszystkim paniom- tym małym i tym dużym wszelkiej pomyślności, radości i uśmiechu na twarzy.