Strona 419 - Przedszkole Miejskie Nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi "Leśna Kraina" w Ostrołęce.

Dnia 7 marca 2019 roku dzieci z grupy SÓWKI wybrały się z wizytą do Zakładu Opieki Zdrowotnej CELMED. Celem wycieczki było zapoznanie ich z funkcjonowaniem i pracą lekarza rodzinnego, pielęgniarki i fizjoterapeuty. Dzieci poznały  pomieszczenia znajdujące się na terenie przychodni: rejestrację, gabinet zabiegowy, lekarski i rehabilitacji. W gabinecie rehabilitacji fizjoterapeutka pani Małgosia przedstawiła wszystkim swój warsztat pracy. Przedszkolaki zapoznały się z różnym sprzętem rehabilitacyjnym, który mogły wypróbować. Za miłe spotkanie dzieci serdecznie podziękowały i złożyły życzenia z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet.