Strona 409 - Przedszkole Miejskie Nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi "Leśna Kraina" w Ostrołęce.

Dnia 21 lutego 2019 roku w naszym przedszkolu odbyły się kolejne zajęcia z dogoterapii.  Przyjaciółka wszystkich przedszkolaków- Bronia z radością bawiła się z przedszkolakami. Dzieci mogły wykonywać pod okiem opiekunki pieska zabiegi pielęgnacyjne. Chętnie karmiły pieska, dawały mu wodę do picia lub bawiły się podczas zawodów polegających na przeciąganiu liny. Każdy przedszkolak na pożegnanie mógł przytulić się do suni i poczuć emanujący od niej spokój. Wszyscy z niecierpliwością czekają   już na kolejne spotkanie z pieskiem. Do zobaczenia wkrótce Bronia!!!