Strona 408 - Przedszkole Miejskie Nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi "Leśna Kraina" w Ostrołęce.

Dnia 21 lutego 2019 roku w grupie MUCHOMORKI odbyło się spotkanie czytelnicze z udziałem pani księgowej- mamy Mateusza, podczas którego dzieci dowiedziały się na czym polega praca księgowej. Przedszkolaki wysłuchały opowiadania „Plan przyjaźni” ze zbioru „Kubuś Puchatek i przyjaciele”. Zabawne przygody Kubusia Puchatka i jego przyjaciół wprowadziły dzieci w świat wartości uniwersalnych, spośród których jedną z nich jest przyjaźń.