Strona 404 - Przedszkole Miejskie Nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi "Leśna Kraina" w Ostrołęce.

Dnia 18 lutego 2019 roku w grupie BIEDRONKI odbyły się kolejne ćwiczenia gimnastyczne z użyciem nietypowego przyboru - tym razem były to rolki tekturowe od papieru toaletowego. Do zabaw i ćwiczeń wykorzystane zostały  przedmioty, które są nikomu niepotrzebne . A wspólne ćwiczenia z nimi sprawiły dzieciom ogromną radość. Zajęcie to odbyło się w ramach realizacji innowacji pedagogicznej „Przedszkolak z 5 wie jak zdrowo odżywiać się”.