Strona 403 - Przedszkole Miejskie Nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi "Leśna Kraina" w Ostrołęce.

Dnia 20 lutego 2019 roku w „Leśnej Krainie” odbyły się warsztaty zoologiczne zorganizowane przez firmę FORMAT . Niezwykłym gościem było sympatyczne zwierzątko- surykatka. Dzieci poznały tryb życia i zwyczaje tych przyjaznych zwierzątek, miały możliwość wzięcia surykatki na ręce. Dowiedziały się również np., że przysmakiem tych zwierząt są przeróżne owady, ale przede wszystkim skorpiony. Pod koniec warsztatów przedszkolaki uczestniczyły w sesji fotograficznej, pozując do zdjęć indywidualnych i grupowych. Dzieci bardzo ucieszyła ta nietypowa wizyta, dostarczając im nietypowych wrażeń. Zapewne na długo pozostanie w ich pamięci.