Strona 400 - Przedszkole Miejskie Nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi "Leśna Kraina" w Ostrołęce.

Dnia 24 stycznia 2019 roku przedszkolaki z grupy MOTYLKI wybrały się  z wizytą do Domu Pomocy Społecznej WROZS. Podczas występu dzieci zaprezentowały swoje umiejętności aktorskie i taneczne. Na zakończenie przedszkolaki wręczyły laurki wszystkim pensjonariuszom Domu Pomocy. Wizyta we „Wrzosie” sprawiła wszystkim mnóstwo radości i dostarczyła niezapomnianych wrażeń. Była też znakomitą okazją do integracji ze środowiskiem lokalnym.