Strona 397 - Przedszkole Miejskie Nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi "Leśna Kraina" w Ostrołęce.

Dnia 11 lutego 2019 roku w grupie MUCHOMORKI odbyły się zabawy teatralne zainspirowane bajką „Czerwony kapturek”. Dzieci z zaciekawieniem oglądały teatrzyk „Słuchamy przestróg” na podstawie bajki „Czerwony kapturek” w wykonaniu pań pracujących w grupie. Dowiedziały się, jak należy zachowywać się w kontakcie z osobami obcymi, nieznanymi dziecku. Przedszkolaki również z ochotą wcieliły się w rolę bohaterów bajki. Wykorzystując zgromadzone rekwizyty w kąciku teatralnym (czapki, pacynki, stroje) tworzyły swój własny spektakl teatralny. Zabawy sprawiły wszystkim wiele radości.