Strona 390 - Przedszkole Miejskie Nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi "Leśna Kraina" w Ostrołęce.

Dnia 21 stycznia 2019 roku dzieci z grupy BIEDRONKI podczas ćwiczeń gimnastycznych korzystały z nietypowych przyborów gimnastycznych. Miały do dyspozycji gąbki kąpielowe. Zaproponowane zabawy i ćwiczenia gimnastyczne z nietypowym przyborem sprawiły przedszkolakom wielką frajdę i mnóstwo radości . Dzieci ćwiczyły efektywniej ,a w ich odczuciu zajęcie było fajne, ciekawe, inne. Odbyło się ono w ramach realizacji innowacji pedagogicznej „Przedszkolak z 5 wie ,jak zdrowo odżywiać się”.