Strona 382 - Przedszkole Miejskie Nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi "Leśna Kraina" w Ostrołęce.

Dnia 25 stycznia 2019 roku w Hali Sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Wojciechowicach odbył się długo wyczekiwany przez dzieci „Bajkowy bal karnawałowy”. Organizatorem balu było Przedszkole Miejskie Nr 5 „Leśna Kraina” oraz powiatowy oddział TPD w Ostrołęce. Uczestniczyły w nim przedszkolaki ze swoimi rodzinami, pracownicy przedszkola oraz dzieci należące do powiatowego oddziału TPD w Ostrołęce. Tę wyjątkową uroczystość poprowadził zaprzyjaźniony z „Leśną Krainą” zespół MAMZEL, który zachęcał wszystkich do tańca przygotowaną muzyką.  Dzieci przebrane były za bohaterów bajek. Można było spotkać wróżki, księżniczki, delikatne motylki, rycerzy, smoki, piratów, policjantów, Spider - Mana, czy pirata. Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Wszyscy świetnie się bawili uczestnicząc we wspólnych tańcach oraz konkursach. Wielką atrakcją podczas balu okazała się obecność Radosnego Świetlicobusa. Dzieci mogły bawić się w gry edukacyjne i zabawy ruchowe przygotowane przez wolontariuszy.  Podczas odpoczynku przedszkolaki miały słodki poczęstunek ufundowany przez oddział TPD i Radę Rodziców PM Nr5.
Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wszystkim wiele radości. Kiedy jej czas dobiegł końca, wszyscy z żalem opuszczali salę balową.
Dziękujemy dzieciom, rodzicom, oddziałowi TPD za zaangażowanie w przygotowanie balu, a zespołowi MAMZEL za świetną oprawę muzyczną.  Kolejny bal karnawałowy już za rok!!!